Hlavná O firme Referencie Rodinné domy

PROJEKTY RODINNÝCH DOMOV

 

rodinny dom

Máme pre vás pripravených 350 projektov, ktoré poskytuú až 700 projektových riešení domov so zrkadlovými obrazmi aj s možnosťou variantných zmien. Ponúmame domy úsporné aj náročné, pre výstavbu na vidieku, v mestách, na rovinaté aj na svahovité pozemky. Tvarovanie domov nadväzuje na slovenské národné tradície. Architektonické riešenie vychádza z moderných  materiálových a konštrukčných, typologických, kompozičných princípov.

 

Projekty rodinných domov sú vhodné do nášho prostredia, ktoré musí byť plnohodnotnou súčasťou európskeho priestoru a európskej kultúry, určené na rovinaté a mierne svahovité staveniská. Jedná sa o veľmi úsporné a zároveň určené na úzke stavebné pozemky. Niektoré projekty obsahujú okrem hlavného bytu aj skromnejšie bývanie pre ďalšiu generáciu. Modely v skupine SPEKTRUM sú dvojpodlažné. Zaradené sú aj podkrovné radové domy na pozemky o šírke do 12 metrov.  V skupine PREMIUM nájdete aj veľmi náročné domy s uplatnením bazénu. Väčšina modelov je spracovaná bez podpivničenia. Jednotlivé modely majú aj garáž. Ponúkame aj modely, ktoré spĺňajú podmienky ŠFRB určeného pre zvýhodnené financovanie výstavby. Máme pre vás projekty pre podkrovné domy so sklonom zastrešenia 42-45°, časť projektov s jednopodlažnými bytmi má nízku sedlovú strechu so sklonom 30°. V našej ponuke máme zaradené aj dvojpodlažné poschodové domy DUPLEX so sklonom strechy 20°. Skupina TRADÍCIA je reprezentovaná podkrovnými domami, ktoré sú vhodné ako rekreačné objekty s prvkami ľudovej architektúry. Jednopodlažné a dvojpodlažné domy so zastrešením plochou strechou sú specifikované pod označením QUADRUM.

 

PRVÁ SLOVENSKÁ KATALOGIZÁCIA

SIKARD

Projekty rodinných domov

REFLEX, RATIO, SYMBOL, OPTIMAL, MIKRO, PATRIA, IDEÁL, MONUMENT, PERSPEKTÍV, VARIOR, SPEKTRUM, ÁTRIUM, UNIVERZÁL, PREMIUM, BONUS, AURUM, VERTIKÁL, RATIONAL, DOMUS, DYNAMIC, HORIZONTÁL, DUPLEX, TRADÍCIA, QUADRUM

 

Čo obsahuje katalógový projekt

Každý katalógový projekt  je spracovaný v zmysle stavebného zákona ako dokumentácia  pre tzv. jednoduchú stavbu v rozsahu architektúra, statika, vykurovanie (ÚK), elektroinštalácie, zdravotechnika (vodovod a kanalizácia), plynoinštalácia, výkaz hlavných stavebných materiálov, aproximatívny rozpočet a požiarna ochrana.

 

Zmeny v katalógovom projekte

Pre individuálne potreby rodiny, podmienok terénu (sklonitosť), oslnenia, rozmerov pozemku, hlavne jeho šírky a zastavovacích podmienok na vedľajších pozemkoch zabezpečujeme zmeny v katalógovom projekte.

 

Zrkadlový obraz

K dispozícií máme zrkadlové obrazy katalógových projektov, ktoré sa lepšie uplatnia do konkrétnyh podmienok. Takéto projekty sú za rovnakú cenu ako základné riešenie.